AKTUALNOŚCI

23 maja 2020
Przydomowe przepompownie ścieków Bielsko-Biała
Producenci proponują kompletne przepompownie ścieków do zabudowy zewnętrznej, które składają się z komory retencyjnej, pompy, układu hydraulicznego i układu sterowania. Zbiorniki coraz częściej wykonywane są z polimerobetonu i tworzyw sztucznych oraz laminatów. Kształt tych lekkich zbiorników jest tak dobierany, by nie były one wypierane mimo braku obciążenia, a dno profilowane, aby nie powstawały na nim i nie zagniwały osady. Dostępne są w różnych wielkościach, gdyż przyjmuje się, że przepompownia przydomowa powinna odbierać ścieki przez 1–2 dni w razie awarii systemu.
17 maja 2020
Włazy, wpusty żeliwne, zasuwy i zawory zwrotne
W niektórych przypadkach poziom zalewania znajduje się na takiej wysokości, że koniecznejest zabezpieczenie np. tylko wpustu w podłodze piwnicy lub pojedynczego urządzenia ześciekami szarymi - umywalki czy pralki w piwnicy. Wystarczą do tego wpusty piwniczne zklapami zwrotnymi lub proste na rurowe, montowane w kształtkach zawory zwrotne, a nawetspecjalne syfony z zaworami.
8 maja 2020
Zawory antyskażeniowe SOCLA i Honeywell
Skutecznym zabezpieczeniem przed skażeniem wody w wyniku przepływu zwrotnego są zawory antyskażeniowe. Narzucany przez prawo obowiązek stosowania zaworów antyskażeniowych jest dziś powszechnie znany i zwykle przestrzegany.
3 maja 2020
Nasz dostawca – Kaczmarek Malewo
Głównym profilem działalności firmy Kaczmarek Malewo jest produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych. Firma należy do ścisłej czołówki producentów systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych.
27 kwietnia 2020
Wodomierze POWOGAZ Bielsko-Biała
Krótkotrwałe, intensywne opady deszczu coraz częściej powodują przeciążenie kanalizacji. Cofająca się w kanałach woda wdziera się do przykanalików, a dalej do piwnic i innych nisko usytuowanych pomieszczeń.
20 kwietnia 2020
Urządzenia przeciwzalewowe i przepompownie
Krótkotrwałe, intensywne opady deszczu coraz częściej powodują przeciążenie kanalizacji. Cofająca się w kanałach woda wdziera się do przykanalików, a dalej do piwnic i innych nisko usytuowanych pomieszczeń.